Freeze dried meyveler küresel anlamda doğal ve sağlıklı gıdalara karşı artan yoğun ilgi ve taleplere yönelik olarak üretilen,  tüketicilerine büyük pratiklik sağlayan besleyici ve sağlıklı atıştırmalık meyve alternatifleridir. Yüksek besin değerlerine sahip olması ve katkı maddesi içermeyen yapısı ile her yaş grubu tarafından güvenle tüketilir. Peki nedir freeze dried meyveleri bu kadar ilgi çekici hale getiren?

Pol's Freeze Fresh freeze dried meyveler için şimdi tıklayın!

Freeze Dried Meyve Nedir?

Freeze dried meyve; meyve bahçelerinde, tam mevsiminde doğal koşullar altında yetiştirilen meyvelerden dondurarak kurutma tekniği ile üretilen gevrek meyve cipsleridir. Geleneksel kurutma yöntemleri ile hazırlanan kuru meyvelerden çok daha üstün niteliklere sahip freeze dried meyveler günün her saati tüketilebilen muhteşem lezzete sahip atıştırmalık alternatifleridir.

Freeze Dried Meyveler Nasıl Üretilir?

Freeze dried meyveler dondurarak kurutma yöntemi ile hazırlanır. Mevsiminde yetiştirilen tam olarak olgunlaşmış meyveler yıkama, ayıklama, dilimleme gibi ön hazırlıklardan geçirildikten sonra freeze dry işlemine hazır hale getirilir. Meyveler ya da meyve dilimleri dondurulduktan sonra vakumlama işlemi çerçevesinde yüksek basınç altında süblime edilir. Süblimasyon aşamasında meyve içerisinde yer alan buz kristallerinin sıvı hale geçirilmeden doğrudan gaz haline getirilip meyveden uzaklaştırılması ile meyvelerin fiziksel formları yüksek oranda korunur. Ayrıca renkleri, tatları ve besin değerleri taze hallerine en yakın düzeyde korunur. Son aşamada uygun şekilde ambalajlanan freeze dried meyveler tüketime hazır hale getirilir.

Sağlıklı Atıştırmalıklar Freeze Dried Meyveler!

Yalnızca doğal meyvelerden üretilen freeze dried meyvelerin içeriğinde herhangi bir koruyucu veya renklendirici gibi katkı maddelerinin bulunmaması onları sağlık dostu haline getirir. Dolayısıyla freeze dried meyveler her yaş grubu tarafından rahatlıkla tüketilebilir son derece sağlıklı ve güvenilir ürünlerdir.

Freeze Dried Meyveleri İstediğiniz Zaman Dilediğiniz Gibi Tüketin! 

Çıtır ve gevrek freeze dried meyveler evde, ofiste, sporda, uzun yolculuklarda, okulda kısacası hayatın her anında, günün herhangi bir saatinde doğrudan tüketime hazır olacak şekilde üretilir. Damakta muhteşem tat bırakan freeze dried meyveler eklendiği her tarifi hem görüntü hem de içerik ve besin değerleri açısından büyük oranda zenginleştirir.

Uzun Ömürlü Freeze Dried Meyveler

Freeze dried meyvelerin saklanması oldukça pratiktir. Özel bariyerli ambalajlarında tüketime sunulan bu meyveler paketi hiç açılmadan serin ve kuru ortamlarda yıllarca depolanabilir. Paketi açılmış bir freeze dried meyve ise paketinin tekrar kapatılması suretiyle yine aynı şekilde saklanmaya devam edilebilir.

Pol’s Freeze Fresh Freeze Dried Meyveler 

Pol’s Freeze Fresh freeze dried meyveler tüketicilerine oldukça geniş seçenek yelpazesi sunar. Pol’s Freeze Fresh freeze dired çilek, vişne, elma, ahududu, muz, portakal… Pols’ün dondurarak kurutma tekniği ile üretimini sağladığı freeze dried meyveler dört mevsim taze meyveye erişim imkânı sağlar.

Pol’s Freeze Fresh Freeze Dried Meyvelerin Muhteşem Yedi Özelliği

Deneyenlerin bir daha asla vazgeçemediği Pol’s Freeze Fresh freeze dried meyveler;

  • Tamamen doğal meyvelerden üretilir.
  • İçeriklerinde koruyucu, renklendirici veya glüten bulundurmazlar.
  • Hafiftirler ve istenilen her yere kolaylıkla taşınabilirler.
  • Yüksek besin değerlerine sahiptirler.
  • Uzun raf ömrü sunarlar.
  • Çıtır ve gevrek yapıdadırlar.
  • Renklerini ve aromalarını dallarındaki formlarına en yakın düzeyde korurlar.

Pol’s Freeze Fresh Freeze Dried Meyve Çeşitleri Tam Size Göre!

Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezi haline gelen Pol’s Freeze Fresh freeze dried meyveler tadı, rengi, görüntüsü ve besin değerleri ile taze meyveleri aratmazlar.  Sizlere bu muhteşem lezzetleri tatma fırsatı sunan Pol’s Freeze Fresh freeze dried çilek, ahududu, böğürtlen, erik, incir ve daha birçok meyve ile tanışmaya hazırsanız yapmanız gereken Pol’s Freeze Fresh freeze dried meyve alternatiflerinden dilediğinizi seçip siparişinizi oluşturmak!

Pol's Freeze Fresh freeze dried meyveler için şimdi tıklayın!

Henüz yorum yok

Bir yanıt yazın