Helvart Doğal Hurma Pekmezli Tahin Helvası 175 g

79,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı, renklendirici ve koruyucu içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Enerji deposudur.
 • Glutensizdir.
 • GDO içermez.

Stokta

Stok kodu: 51200035 Kategoriler:

Pol’s Helvart Doğal Hurma Pekmezli Tahin Helvası


Pol’s Helvart doğal hurma pekmezli tahin helvası, geleneksel pekmez tariflerine uygun olacak şekilde tesisimizde üretilen hurma pekmezi ve yine geleneksel tahin hazırlama reçeteleri çerçevesinde modern taş değirmenlerimizde doğal susamlardan elde ettiğimiz tahinin doğal çöğen suyu ile birlikte vakumlu kazanlarda pişirerek üretimini sağladığımız kahvaltılık tatlı alternatifidir.


Pol’s Helvart Hurma Pekmezli Sağlıklı Tahin Helvası Vazgeçilmeziniz Olacak!


Asırlara meydan okuyan tahin helvası hurma pekmezi ve çöğen suyu ile şimdi daha lezzetli, daha sağlıklı ve daha doğal. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan Pol’s Helvart hurma pekmezli sağlıklı tahin helvası alternatifini ister kahvaltı sofralarınızda kızarmış ekmeğinizle birlikte isterseniz birbirinden farklı ve enfes tatlı alternatiflerine dönüştürerek tüketebilirsiniz.


Pol’s Helvart Hurma Pekmezli Katkısız Tahin Helvası İçeriği


Türk mutfağının asırlara meydan okuyan tahin helvası artık Pol’s Helvart olarak daha keyifli ve daha sağlıklı. Vakum teknolojisi ile üretimi sağlanan bu enfes ve doğal Pol’s Helvart hurma pekmezli katkısız tahin helvası içeriğinde; hurma pekmezi, tahin ve çöğen suyu (ağartıcı) bulunur.


Pol’s Helvart Pekmezli Tahin Helvası Özellikleri


Vakum teknolojisi sayesinde yüksek kalitede üretimini sağladığımız Pol’s Helvart pekmezli tahin helvası; • Hurma pekmezi, çöğen suyu ve tahin temel bileşenleridir.

 • Herhangi bir katkı maddesi içermez.

 • Şeker, koruyucu, gluten içermez.

 • Vegan beslenmeye uygundur.

 • %100 doğal ürünlerden elde edilir.

 • Serin, kuru ve güneş almayan ortamda uzun süre saklanabilir.

 • Yüksek protein ve lif kaynağıdır.

Pol’s Helvart Hurma Pekmezli Tahin Helvası Üretiminde Vakum Teknolojisini Kullanıyoruz!


Vakum teknolojisi ile üretimini sağladığımız doğal ve katkısız hurma pekmezi, modern taş değirmenlerde susamları öğüterek elde ettiğimiz tahinin muhteşem buluşması ağartıcı olarak kullanılan doğal çöğen suyu ile bir araya getirilir ve vakumlu kazanlarda bir miktar pişirilir. Düşük basınç ve sıcaklık altında ağdalı ve homojen kıvama gelen helva karışımı kalıplanıp soğutulur. Son olarak 175-300-400-500-750g lık özel ambalajlarla paketlenir ve siz tüketicilerine sunulur. Uzun bir süre serin ve kuru yerde muhafaza edilebilen Pol’s Helvart hurma pekmezli tahin helvası sağlık açısından oldukça faydalıdır.


Pol’s Helvart Hurma Pekmezli Tahin Helvasının Faydaları Nelerdir?


Güne mutlu başlatan, damakları çatlatan ve doyumsuz tadı ile vazgeçilmez kahvaltılık tatlı alternatifi olan Pol’s Helvart hurma pekmezli tahin helvasının faydaları; • Bağışıklık sistemini ve kemik gelişimini destekler.

 • Kanser riskine karşı koruyucudur.

 • Mide ve böbrek rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur.

 • Kan basıncını ve kolesterolü dengeler.

 • Anemi hastalığına karşı tedavi edici niteliğe sahiptir ve hafızayı güçlendirir.

 • Saç ve cilt sağlığını destekler.

Ermenek Pol’s Helvart Hurma Pekmezli Tahin Helvası Üretim Tesisi


Ermenek Pol’s Helvart Hurma Pekmezli Tahin Helvası Üretim Tesisi, yerli ve doğal meyvelerin sağlıklı formlara dönüştürülebilmesi amacıyla Karaman’ın Ermenek ilçesinde kuruldu. Kontrollü tarım ve sürdürülebilir sağlıklı gıda üretim ve tüketim alanında ar-ge çalışmaları yapan Pol’s Helvart tesisimiz her zaman yenilikçi ve modern üretim anlayışından yana duruş sergilemiştir. Pekmez ve helva üretiminde vakum teknolojisini, tahin üretiminde modern taş değirmenleri ve diğer pek çok ileri düzey üretim teknikleri ile kısa sürede büyümeyi başarmıştır.


Her Şeyden Önce Sağlığınızı Önemsiyoruz!


Modern teknikler çerçevesinde doğal ve katkısız ürünler ortaya çıkartan Pol’s Helvart helva üretim tesisimiz bugün dünya çapında hizmet veren bir marka haline gelmiştir. Gurmelere taş çıkartan envai çeşit kahvaltılık tatlı alternatifleri çerçevesinde kaliteden, doğallıktan ve lezzetten ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.


Pol’s Helvart Ürünlerimizin Tamamı Güvenilir ve Kaliteli Gıda Sertifikalarına Sahiptir!


Yıllara meydan okuyan Pol’s Helvart helva üretim tesisimiz damaklarınıza layık helvaları üretebilmek için her zaman alanında en iyileri ile çalışmayı tercih etmiştir. Modern üretim teknolojisi, hijyenik ortamlar ve profesyonel üretim ekibi çerçevesinde sizlere sunmuş olduğumuz lezzetli, doğal, katkısız, kaliteli ve dayanıklı Pol’s Helvart Hurma Pekmezli Tahin Helvası ve diğer Pol’s Helvart markalı ürünlerimizin tamamı BRC- A Plus, ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, Vegan, Kosher, Helal, Organik gıda sertifikalarına sahiptir.