Helvart Doğal Üzüm Pekmezli Tahin Helvası 300 g

129,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı, renklendirici ve koruyucu içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Enerji deposudur.
 • Glutensizdir.
 • GDO içermez.

Stokta

Stok kodu: 51200031 Kategoriler:

Pol’s Helvart Doğal Üzüm Pekmezli Tahin Helvası


Pol’s Helvart doğal üzüm pekmezli tahin helvası, kendi tesisimizde kendi personellerimiz tarafından üretilen %100 doğal üzüm pekmezi ve tahinin vakum teknolojisi ile pişirilmesi sonucu elde edilen katı, homojen ince lifli, çöğen suyu ile ağartılmış kahvaltılık tatlı opsiyonudur.


Pol’s Helvart Üzüm Pekmezli Sağlıklı Tahin Helvası Sizin ve Sevdiklerinizin En Lezzetli Tatlısı!


Tamamen doğal hammaddelerden üretilen Pol’s Helvart üzüm pekmezli sağlıklı tahin helvası yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanıp şimdiden geniş tüketici kitlesine erişmiş durumda. Muhteşem dilimlenebilir kıvamı, enfes lezzeti ve sağlıklı içeriği sayesinde beğenerek tüketeceğiniz Pol’s Helvart üzüm pekmezli sağlıklı tahin helvası ile güne daha mutlu ve enerjik başlarsınız.


Pol’s Helvart Doğal Üzüm Pekmezli Katkısız Tahin Helvası İçeriği


Helva üretiminde kullanılan vakum teknolojisi sayesinde HMF riski oluşturmayan nefis Pol’s Helvart doğal üzüm pekmezli katkısız tahin helvası içeriğinde; %100 doğal üzüm pekmezi, %100 doğal susamlardan elde ettiğimiz tahin ve çöğen suyu bulunur. Güvenilir ve sağlıklı gıdalar kategorisine gönül rahatlığı ile ekleyeceğiniz Pol’s Helvart doğal üzüm pekmezli tahin helvası kahvaltılarda vazgeçilmeziniz olacak.


Pol’s Helvart Pekmezli Tahin Helvası Özellikleri


Doğal ve katkısız içeriğe sahip, vakum teknolojisi çerçevesinde üretimini sağladığımız Pol’s Helvart pekmezli tahin helvası; • Üzüm pekmezi, çöğen suyu ve tahin temel bileşenleridir.

 • Herhangi bir katkı maddesi içermez.

 • Şeker, koruyucu, gluten içermez.

 • Vegan beslenmeye uygundur.

 • %100 doğal ürünlerden elde edilir.

 • Serin, kuru ve güneş almayan ortamda uzun süre saklanabilir.

 • Yüksek protein ve lif kaynağıdır.

Pol’s Helvart Üzüm Pekmezli Tahin Helvası Üretimi & Vakum Teknolojisi


Vakum teknolojisi ile üretimini sağladığımız doğal ve katkısız üzüm pekmezi, modern taş değirmenlerde susamları öğüterek elde ettiğimiz tahinin muhteşem buluşması ağartıcı olarak kullanılan doğal çöğen suyu ile bir araya getirilir ve vakumlu kazanlarda bir miktar pişirilir. Düşük basınç ve sıcaklık altında ağdalı ve homojen kıvama gelen helva karışımı kalıplanıp soğutulur. Son olarak 175-300-400-500-750 g’lık özel ambalajlarla paketlenir ve siz tüketicilerine sunulur. Uzun bir süre serin ve kuru yerde muhafaza edilebilen Pol’s Helvart üzüm pekmezli tahin helvası sağlık açısından oldukça faydalıdır.


Pol’s Helvart Vegan Üzüm Pekmezli Tahin Helvası Faydaları Nelerdir?


Güne mutlu başlatan, damakları çatlatan ve doyumsuz tadı ile vazgeçilmez kahvaltılık tatlı alternatifi olan Pol’s Helvart üzüm pekmezli tahin helvasının faydaları; • Günlük protein ihtiyacının büyük bir kısmını karşılar.

 • Sindirim sisteminin düzenlemesine yardımcı olur.

 • Doğal kalsiyum kaynağıdır.

 • Anemi rahatsızlığına karşı doğal ve etkili bir gıdadır.

 • Zihin gelişimini destekler.

 • Solunumu rahatlatma etkisi vardır.

Pol’s Helvart Üzüm Pekmezli Tahin Helvası Üretim Tesisi


Ermenek Pol’s Helvart Üzüm Pekmezli Tahin Helvası Üretim Tesisi, yerli ve doğal meyvelerin sağlıklı formlara dönüştürülebilmesi amacıyla Karaman’ın Ermenek ilçesinde kuruldu. Kontrollü tarım ve sürdürülebilir sağlıklı gıda üretim ve tüketim alanında ar-ge çalışmaları yapan Pol’s Helvart tesisimiz her zaman yenilikçi ve modern üretim anlayışından yana duruş sergilemiştir. Pekmez ve helva üretiminde vakum teknolojisini, tahin üretiminde modern taş değirmenleri ve diğer pek çok ileri düzey üretim teknikleri ile kısa sürede büyümeyi başarmıştır.


Sağlığınız Bizim İçin Her Şeyden Daha Değerli!


Modern teknikler çerçevesinde doğal ve katkısız ürünler ortaya çıkartan Ermenek Pol’s Helvart Üzüm Pekmezli Tahin Helvası Üretim Tesisimiz bugün dünya çapında hizmet veren bir marka haline gelmiştir. Gurmelere taş çıkartan farklı ve lezzetli kahvaltılık tatlı opsiyonları çerçevesinde kaliteden ve doğallıktan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.


Güvenilir Gıda ve Gıda Kalitesi Kapsamında Sertifikalarımız!


Yıllara meydan okuyan Pol’s Helvart helva üretim tesisimiz damaklarınıza layık helvaları üretebilmek için her zaman alanında en iyileri ile çalışmayı tercih etmiştir. Modern üretim teknolojisi, hijyenik ortamlar ve profesyonel üretim ekibi çerçevesinde sizlere sunmuş olduğumuz lezzetli, doğal, katkısız, kaliteli ve dayanıklı Pol’s Helvart Üzüm Pekmezli Tahin Helvası ve diğer Pol’s Helvart markalı ürünlerimizin tamamı BRC- A Plus, ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, Vegan, Kosher, Helal, Organik gıda sertifikalarına sahiptir.