Kukuli Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek 15 g

59,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı renklendirici ve koruyucu yoktur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek (15 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilekler, kontrollü tarım uygulaması ile yetiştirilen çileklerin önce dondurulması sonra freeze dry teknolojisi ile kurutulması sonucu elde edilmektedir.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi


Freeze dry üretim teknolojisi ile üretilen çileklerin aromaları, renkleri, kokuları ve besin değerleri büyük oranda korunur. Günün her anı sağlıklı atıştırmalık ihtiyacınızı Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek ile karşılayabilirsiniz.


Tamamen Katkısız!


Katkısız ve koruyucu içermeyen, Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çileklerinizi istediğiniz her yere taşıyabilir ve bariyerli ambalajını pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Ambalajı açılmadan serin ve kuru yerde muhafaza edebilirsiniz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek Özellikleri Nelerdir?


Hafif, sağlıklı, enerji ve vitamin dolu Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek özellikleri; • 15 gr’lık bariyerli özel ambalajı ile tüketicilerine sunulur. 53 kcal’ye sahiptir.

 • Aroması, rengi, kokusu ve fiziksel özellikleri büyük oranda

 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz.

 • İlave şeker yoktur.

 • Gluten içermez.

 • Vegan beslenmeye uygundur.

 • Yüksek vitamin ve faydalı mineraller içerir.

 • Yüksek enerji deposudur.

Sağlıklı Üretim Teknolojisi Freeze Dry


Freeze dry, NASA’nın astronotlar için uzay yolculukları sırasında sağlıklı, uzun süre dayanabilen gıdalar tüketebilmeleri amacıyla geliştirilmiş özel bir teknolojidir. Temelde liyofilizasyon işlemine dayanan %100 sağlıklı üretim teknolojisi freeze dry tekniği ile mevsiminde hasat edilmiş olan çilekler freeze dry kabinlerinde çeşitli kalite testlerinden geçirildikten sonra 15 gr’lık bariyerli ambalajlarına doldurularak tüketicilerine sunulur. Meyvelerin tat, koku, renk ve besin değerlerini korumada en ideal yöntem olan freeze dry teknolojisi ile dört mevsim dilediğiniz meyveyi mevsiminde tüketiyormuş hissi yaşarsınız.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek Tüketim Önerileri?


Dört mevsim, günün her anı taze meyve keyfini sizlere yaşatacak olan eşsiz lezzete sahip Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek doğrudan atıştırmalık olarak tüketilebilir.


Günün Her Saatinde Yanınızda!


Katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz bu doğal ve sağlıklı çilekleri dilerseniz pasta yaparken, kek pişirirken, bitki çayı yaparken, aromalı sular hazırlarken, yulaf ve tahıl gevreklerinizde kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.


Pol’s Üretim Tesisi.


Pol’s üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s, sürdürülebilir kontrollü tarım uygulamalarıyla yetiştirilen meyveleri kullanmayı misyon edinmiştir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.