POL’S FREEZE FRESH

Freeze Dry Teknolojisi ve Kukuli güçlerini birleştirdi, Freeze Fresh Çilek atıştırma alışkanlıklarınızı değiştirmeye geldi!

Freeze Dry teknolojisi ile dondurularak kurutulan çilekler, en doğal haliyle Kukuli’li Freeze Fresh paketlerinde sizlerle buluşuyor. Freeze Fresh Çilek besin ve vitamin açısından zengindir, yüksek oranda antioksidan ve C vitamini içerir. Besin değerini %97 korumuş çıtır çıtır çilekler Kukuli’li ambalajıyla atıştırmalığı çocuğunuz için sağlıklı ve eğlenceli hale getiriyor. Daha ne olsun?

POL’S FREEZE FRESH

POL’S FREEZE FRESH

B vitamini deposu mısırı Freeze Dry teknolojisi ile buluşturan Freeze Fresh Mısır Kukuli’li ambalajı ile hep yanınızda!

Freeze Fresh Mısır neden mi çocuğunuz için aradığınız atıştırmalık? Yüksek lif ve antioksidan deposu, magnezyum, çinko, fosfor ve bakır açısından zengin mısır Freeze Dry teknolojisi ile besin değerini kaybetmeden dondurularak kurutulur ve çıtır çıtır olur. Kukuli’li paketlerde besleyici ve çıtır çıtır bir atıştırmalık haline gelir. Bu sayede annelerin güvenebileceği, çocukların keyifle tüketebileceği bir atıştırmalık ortaya çıkar! Kukuli’li ambalajlı Freeze Fresh Mısır atıştırmak hiç bu kadar sağlıklı ve eğlenceli olmamıştı!

POL’S FREEZE FRESH

Atıştırmanın sağlıklı hali Freeze Fresh yeni ürünü ile karşınızda: Pol’s Freeze Fresh Çıtır Küpler!

Pol’s Freeze Fresh Çıtır Küpler, Freeze Dry teknolojisi ile en taze elma ve çileklerden şeker ilavesiz olarak üretilir. Freeze Dry teknolojisi meyvelerin besin değerini %97oranında korunmasını sağlar ve meyveleri çıtır çıtır yapar. Bu sayede ortaya hem sağlıklı hem eğlenceli bir atıştırmalık çıkar. Kukuli ile çocuklarınızın vazgeçilmesi olacak Pol’s Freeze Fresh Çıtır Küpler bütün atıştırma alışkanlıklarınızı değiştirecek!

POL’S FREEZE FRESH

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix yeni Kukuli’li ambalajı ile kahvaltılarınıza sağlık ve eğlence katıyor!

Magic Mix doğal meyve kreması; Freeze Dry teknolojisi ile dondurularak kurutulmuş çilek ve muzun , elma suyunun ve tahinin sürülebilir krema haline gelmiş şeklidir. Magic Mix kahvaltılarınıza katkısız içeriği ile sağlık, Kukuli’li ambalajı ile eğlence katar! Bu lezzeti ağzınızdan düşüremeyeceksiniz.

POL’S FREEZE FRESH

Pol’s Gurme Çilek Reçeli sağlıklı içeriği ile annelerin, Kukuli ile çocukların vazgeçilmezi olacak!

Pol’s Gurme Çilek Reçeli, içeriğindeki taze çilekler, omega 3 deposu chia tohumu, hurma suyu ve limon suyu ile doğal ve katkısızdır. Şeker ilavesiz %100 hurma suyu ile tatlandırılmış, %65 meyve oranına sahip Pol’s Gurme Çilek Reçeli sizin ve sevdiklerinizin sağlığını garanti altına alır. Kukuli’li çilek reçelini denediğinizde bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz.

AnasayfaHesap