Pol’s Freeze Fresh Ananas 20 g

59,99

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ananas (20 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas, Freeze Dry teknolojisi kullanılarak kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen yeterli olgunluğa gelmiş çileklerden üretilen sağlıklı, besleyici, pratik ve hafif atıştırmalıktır. 20 gramlık bariyerli özel paketlerde tüketiciye sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas üretiminde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ananas Özellikleri

Modern Freeze Dry teknolojisi ile üretilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas içerisinde yer alan meyveler yüksek oranda fiziksel doku ve kendine has nitelikleri bakımından korunmuş haldedir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas özellikleri;

·         Ananas kendine has tadı, kokusu, rengi ve besin değerleri büyük oranda korunur.

·         Doğal meyvelerden üretilir.

·         Vegan beslenmeye uygundur.

·         Gluten, ilave ve rafine şeker içermez.

·         Antioksidan açısından zengindir ve doğal lif kaynağıdır.

·         Serin ve kuru yerde ambalajı açılmadan uzun süre saklanabilir.

 

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ananas Üretimi ve Freeze Dry Teknolojisi

Başlangıçta astronotlar için sağlıklı ve uzun süre dayanabilen gıdaların üretilebilmesi amacıyla NASA tarafından geliştirilen Freeze Dry teknolojisi ile günümüzde rutin yaşam içerisinde gönül rahatlığı ile tüketilebilecek sebze ve meyvelerin üretimi sağlanmaktadır. Freeze dry teknolojisi meyvelerin renklerinin, tatlarının, kokularının ve besin değerlerinin neredeyse tamamını koruma altına alır. Mevsiminde hasat edilen doğal ananas meyveleri Pol’s üretim tesisine getirildikten sonra, ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonrasında Freeze Dry kabinlerinde kalite standartları çerçevesinde kurutulur. Freeze Dry yöntemi ile kurutulan meyveler özel bariyerli

ambalajlarına konularak tüketiciye sunulur. Bu nefis Pol’s Freeze Fresh atıştırmalıkları geniş kullanım alanının yanı sıra uzun raf ömrü ile son derece cezbedicidir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ananas Kullanımı

20 gramlık özel bariyerli ambalajlarında tüketicilerine sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas doğrudan günün her anında her yaş kesimi tarafından tüketilebilir. Aynı zamanda muhteşem tadı, canlı rengi, kaliteli fiziksel formu ve yüksek besin değerleri ile Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas çeşitli tariflerinizi renklendirmek, zenginleştirmek ve tatlandırmak için kullanabileceğiniz pratik bir alternatiftir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas pasta, dondurma, smoothie, müsli, yoğurt, süt, kokteyl ve daha pek çok ürüne eklenerek de tüketilebilir.

 

 

Besin ve Besin Öğeleri

 

Besin ve Besin Öğeleri

100 g için

Enerji (kj/kcal)

1577/372

Yağ

0

Doymuş Yağ (g)

0

Karbonhidrat (g)

86

Şekerler (g)

86

Lif (g)

7,9

Protein (g)

2,8

Tuz (g)

0

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.