Pol’s Freeze Fresh Çilek Tozu 200 g

Orijinal fiyat: ₺260,00.Şu andaki fiyat: ₺229,90.

Stokta

Stok kodu: 5900042 Kategoriler:

Pol’s Freeze Fresh Çilek Tozu


Pol’s Freeze Fresh dondurulmuş kurutulmuş çilek tozu ,başta endüstriyel gıda üretimi olmak üzere HORECA (otel, restoran, kafe) ve catering işletmeleri tarafından sıklıkla kullanılan IQF (Individual Quick Freezing) yöntemi ile üretilen meyvedir. Doğal yollarla yetiştirilen çileklerden üretilen bu ürün gıda üretim sektörleri için hızlı ve pratik bir çözümdür. Dört mevsim kullanılabilen Pol’s Freze Fresh çilek tozu endüstriyel gıda ve diğer yiyecek ve içecek sektörlerine devamlılık sağlar.


Pol’s Freeze Fresh Çilek Tozu


Pol’s Freeze Fresh Çilek kullanım alanları her geçen yıl daha da artmaktadır. Bu artışta üretimde kullanılan modern yöntemler ve sağlıklı gıda üretim ve tüketim hakkında insanların daha fazla bilinçlenmesi yer alır. Pek çok yiyecek ve içecek üretimi üzerine hizmet veren işletme veya kuruluşlar tarafından daha çok tercih edilmeye başlayan donuk meyve ve sebzeler oldukça sağlıklı ve pratik hammaddelerdir. Kullanım alanları;


·         HORECA (otel, kafe, restorant) işletmeleri


·         Catering sektörüdür.


·         GDO içermez.


·         Koruyucu, renklendirici gibi herhangi bir katkı maddesi içermez.


·         Dört mevsim kullanılabilir.


·         Kaliteli ve dayanıklıdır.


·         Gluten içermez.


·         Kullanım açısından oldukça pratiktir.


 


 


Pol’s Freeze Fresh Meyve Tozları, Freeze Dry teknoloji ile üretilmektedir. Pasta, pancake, dondurma, smoothie ve birçok tarif hazırlanırken kullanılmaktadır. Hazırladığınız enfes tariflere lezzetli dokunuşlar Pol’s Freeze Fresh Meyve tozları ile artık daha kolay !

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.