Pol’s Freeze Fresh Çocuk Paketi

539,99

Stokta

Stok kodu: ST1564378915 Kategoriler:

Çocuk Paketinin İçeriği:
  • Freeze Fresh Kukuli Muz  • Kukuli Freeze Fresh Çilek  • Kukuli Freeze Fresh Mısır  • Kukuli Freeze Fresh Magic Mix Çıtır Küp


Freeze Dry Üretim Teknolojisi ve Yeni Atıştırmalık Alternatifi


 


Üretiminde kullanılan Freeze Dry üretim teknolojisi sayesinde portakalların aromaları, renkleri kokuları ve besin değerleri büyük oranda korunur. Çıtır çıtır, taze lezzete maksimum düzeyde yakın Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal atıştırmalık keyfinizi arttırıp vazgeçilmeziniz olmaya şimdiden aday.


 


Tamamen Katkısız & Koruyucusuz!


 


Katkısız, koruyucusuz, Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş atıştırmalığınızı istediğiniz her yere taşıyabilir bariyerli ambalajını pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Ambalajı açıldığı zaman hemen tüketmek zorunda değilsiniz. Kapalı bir şekilde serin ve kuru yerde muhafaza edebilirsiniz. İçeriğinde meyvenin kendisinden başka şeker bulunmayan yeni nesil atıştırmalık Pol’s Freeze Fresh size suçluluk hissettirmeyecek masum lezzetlerdir.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi


 


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden beri sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s, sürdürülebilir kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen meyveleri değerlendirmeyi temel gaye edinmiştir.


 


Sağlığınız Bizim İçin Her Şeyden Daha Değerli!


 


Geleneksel meyve kurutma yöntemlerinden çok daha sağlıklı ve kaliteli sonuçlar elde etmeyi sağlayan freeze dry teknolojisi sayesinde hem lezzetli hem doğal hem de katkısız meyve cipsleri üretebiliyoruz. Yeni nesil atıştırmalık Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş  ile kendinizi daha enerjik ve daha dinç hissedersiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.