Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ahududu 16 g

79,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı renklendirici ve koruyucu yoktur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ahududu (16 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ahududu, freeze dry teknolojisi ile geleneksel meyve kurutma yöntemlerinden farklı bir şekilde kurutulmuş olan doğrudan tüketilebilir  % 100 meyvedir.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi Nedir?


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ahududu üretiminde kullanılan freeze dry üretim teknolojisi meyvelerin önce dondurulması sonrasında kurutulması işlemidir. NASA’nın astronotlar için geliştirdiği uzay gıdası üretim teknolojisi olarak bilinen bu teknik sayesinde meyvelerin aroma, renk, koku ve besin değerleri büyük oranda korunur.


Katkısız ve Doğal Çıtır Atıştırmalıklar!


Katkı ve koruyucu içermeyen, Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ahududu meyvesini spor sonrasında, gün içerisinde bir şeyler atıştırmak istediğinizde gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Bu çıtır sağlıklı atıştırmalıklar özel bariyerli ambalajı sayesinde her yere pratik şekilde taşınabilirler.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ahududu Özellikleri Nelerdir?


Hafif, sağlıklı, enerji ve vitamin dolu Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ahududu özellikleri; • 16 g’lık bariyerli özel ambalajı ile tüketicilerine sunulur. 49 kcal’ye sahiptir.

 • Aroması, rengi, kokusu, fiziksel özellikleri büyük oranda korunur.

 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz.

 • İlave şeker yoktur.

 • Gluten içermez.

 • Vegan beslenme için uygun alternatiftir.

 • A, C, E ve folik asit yönünden zengindir.

 • Enerji deposudur.

 • Bariyerli ambalajında ambalajı açılmadan uzun süre saklanabilir.

Pol’s Freeze Dry Teknolojisi ile Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ahududu Üretimi


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ahududu üretimi astronotların uzun süre dayanabilen sağlıklı, lezzetli gıdalar tüketebilmeleri amacıyla geliştirilen freeze dry teknolojisi ile gerçekleştirilir. Mevsiminde hasat edilmiş olan ahududular IQF teknolojisi ile dondurulduktan sonra freeze dry kabinlerinde kurutulur ve çeşitli kalite testlerinin ardından 16 g’lık bariyerli ambalajlara dolumları yapılarak tüketicilerine sunulur.


Freeze Dry Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?


Freeze dry teknolojisi ile üretilen meyveler dalından kopartıldıkları ilk anki niteliklerinin neredeyse tamamına sahip olacak şekilde korunurlar. Renk, tat, koku ve besin değerleri yüksek seviyede korunan Pol’s Freeze Fresh ahududu meyvesi içeriğinde herhangi bir katkı maddesi veya şeker bulunmamaktadır.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ahududu Nasıl Tüketilir?


Günün herhangi bir saatinde atıştırmalık olarak tüketilen Pol’s Freeze Fresh ahududu yeni nesil meyve cipsi olarak dört mevsim taze meyve keyfi yaşamanızı sağlar. Muhteşem lezzeti, mükemmel korunmuş fiziksel formu ve yüksek besin değerleri ile sizlere harika bir meyve cipsi deneyimi yaşatır.


Tariflerinizi Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Ahududu ile Zenginleştirin!


Katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz bu doğal ve sağlıklı ahududu meyvelerini dilerseniz pasta ve kek tariflerinizde, aromalı karışımlar hazırlarken veya çeşitli tahıl gevreklerinizi zenginleştirirken de kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, besleyicilik, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi


Ermenek’te yerli üretim meyvelerin değerlendirilmesi amacıyla kurulan Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi inovatif üretim anlayışına sahiptir. Küresel anlamda doğal ve sağlıklı gıdalara karşı artan yoğun ilgi ve talepler karşısında freeze dry meyve çözümleri üreten Pol’s bugün dünya çapında hizmet vermektedir.


Önceliğimiz Sağlığınız!


Katkı maddelerinden, koruyuculardan ve şeker türevi hammaddelerden uzak üretim anlayışı ile Pol’s sağlıklı ürünler üretmeye odaklanmaktadır. Optimum ürün kalitesine endeksli freeze dry meyve cipsleri üreten Pol’s, hammadde olarak sürdürülebilir kontrollü tarım uygulamaları ile elde edilen doğal meyveleri tek malzeme olarak kullanır. Yüksek vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip Pol’s Freeze Fresh meyveler sizin ve sevdiklerinizin sağlığına zarar vermez aksine sağlığınızı destekler.


Gıda Güvenliği ve Kalitesi Kapsamında Sertifikalarımız


Güvenilir ve kaliteli meyveler freeze dry teknolojisi ile Pol’s çatısı altında uzman ve deneyimli üretim ekiplerince sağlanır. Kurutulmuş meyveleri optimal seviyeye ulaştıran Pol’s Freeze Fresh üretim tesisi çok sayıda ülke için kurutulmuş meyve alanında çözümler sunmaktadır.