Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Dilim Muz 20 gr

59,95

Ayıklanmış, yıkanmış, kesilmiş, dondurulmuş, kurutulmuş.

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz (20 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz, mevsiminde tam olarak olgunlaşmış muzların özenle toplanarak Pol’s üretim tesisinde Freeze dry teknolojisi ile önce dondurulup sonra belirli sıcaklık altında kurutulması ile üretilen doğal, katkısız ve sağlıklı atıştırmalık meyve atıştırmalığıdır. Yediden yetmişe her kesim tarafından severek tüketilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz doğrudan tüketilebildiği gibi çeşitli yiyecek ve içeceklerin içerisine karıştırılarak da kullanılabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz Özellikleri

Kontrollü tarım çerçevesinde üretimi sağlanan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz renginden, tadından, kokusundan ve besin değerlerinden neredeyse hiçbir şey kaybetmez. Freeze dry teknolojisi ile üretimi sağlanan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz özellikleri;

  • Doğal meyvelerden üretilir
  • Yüksek vitamin, mineral ve enerji deposudur.
  • Dilim formunda üretimi sağlanır ve bariyerli özel ambalajında uzun süre saklanabilir.
  • Vegan beslenmeye uygundur.
  • Gluten veya ilave şeker içermez.
  • Tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu vb. herhangi bir katkı maddesi eklenmeden üretilir.

Freeze Dry Teknolojisi ile Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz Üretimi

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz üretiminde kullanılan freeze dry teknolojisi sağlıklı ve uzun süre dayanıklı astronot gıdası üretmek amacıyla NASA tarafından geliştirilmiş liyofilizasyon temelli özel yöntemdir. Meyvelerin renk, koku, aroma ve besin değerlerinden neredeyse hiçbir şey kaybettirmeyen freeze dry yönteminin uygulanması;

Mevsiminde tam olarak olgunlaşmış ve özenle toplanan muzların Pol’s freeze dried meyve üretim tesisine sevkiyatı ile başlar. Yıkanıp ayıklanan muzlar belirli oranlarda dilimlendikten hemen sonra IQF (Individual Quick Freezing) teknolojisi ile dondurulur ve freeze dry kabinlerinde kalite standartları altında kurutulur.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz Tüketimi

Freeze dry teknolojisine duyulan güven ve bu konuda sağlıklı bilgilenmenin artmasına bağlı olarak Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz tüketimi her yıl giderek artmaktadır. Tadı, kokusu, rengi ve mükemmel korunmuş fiziksel yapısı ile Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz her yaş kesimi tarafından günün her anı tüketilebilir. Ayrıca müsli, yoğurt, dondurma, pasta veya çeşitli gevreklerle karıştırılarak daha sağlıklı ve lezzetli enfes yiyeceklerin hazırlanmasında kullanılabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.