Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma 15 g X 8

Orijinal fiyat: ₺479,60.Şu andaki fiyat: ₺311,75.

Stokta

Stok kodu: ST812344 Kategoriler:

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma (15 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma, taze ve doğal elmaların aromaları, renkleri, fiziksel hacimleri ve besin değerleri büyük oranda korunarak freeze dry teknolojisi ile sağlıklı birer atıştırmalığa dönüşmüş formlarıdır.


Freeze Dry Teknolojisi Nedir?


Astronotların uzay yolculukları esnasında uzun süre dayanıklı besin ihtiyacına çözüm sunmak amacı ile geliştirilmiş özel bir yöntemdir. Temelde liyofilizasyon işlemine dayanan freeze dry teknolojisi taze meyvelerin kendine has besin değeri, şekil, koku, tat gibi niteliklerinin uzun süre büyük oranda korunabilmesini sağlar. IQF teknolojisi ile dondurulmuş meyvelerin kurutulması işleminden oluşan freeze dry teknolojisi ile üretilen freeze dried meyvelerin içeriğinde meyveden başka herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Atıştırmalık Alışkanlıklarınızı Değiştirecek?


Freeze dry teknolojisi ile dalından ilk kopartıldığı anki kalitesini büyük oranda koruyan elmaları sizlere sunan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma, gün içerisinde atıştırmalık alışkanlıklarınızı değiştirecek potansiyeldedir. Muhteşem lezzeti, neredeyse hiç bozulmayan fiziksel görünüşü, yüksek besin değeri, katkısız ve doğal olması dolayısıyla vazgeçilmeziniz olacak.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Özellikleri Nelerdir?


Kontrollü tarım uygulamaları çerçevesinde üretimi sağlanan, yediden yetmişe herkesin güvenle tüketebileceği Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma özellikleri; • Gluten içermez

 • İlave şeker içermez.

 • Koruyucu, renklendirici vb. katkı maddeleri içermez.

 • Kontrollü tarım uygulamaları çerçevesinde yetiştirilen elmalardan üretilir.

 • Vegan tüketime uygundur.

 • 20 g’lık bariyerli özel ambalajında tüketicileri ile buluşturulur.

 • A, B ve C vitamini açısından zengindir.

 • Demir, fosfor, bakır mineralleri ve lif içerir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Üretiminde Kullanılan %100 Güvenilir Pol’s Freeze Dry Teknolojisi


Mevsiminde hasadı yapılan elmaların Pol’s Freeze Fresh üretim tesisine uygun koşullar altında transfer edilmesinin ardından fazla zaman kaybetmeden Pol’s freeze dry teknolojisi uygulaması başlatılır. Yıkanmış dilimlenmiş elmalar IQF işlemi ile dondurulur, liyofilizasyon işleminin gerçekleşmesi için freeze dry kabinlerine alınır. Kurutularak çıtır meyvelere dönüştürülen elmalar uygun şekilde ambalajlanır ve tüketicileri ile buluşmaya hazır hale gelir.


Neden Freeze Dry Teknolojisi?


Geleneksel meyve kurutma yöntemlerine göre çok daha sağlıklı ve güvenilir olan freeze dry yöntemi ile elde edilen muhteşem lezzete sahip freeze drıed meyveler; • Fiziksel formlarını korurlar.

 • Renklerini, tatlarını, kokularını ve besin değerlerini büyük oranda korurlar.

 • Uzun süre muhafaza edilebilirler.

 • Sağlık açısından oldukça faydalı, yüksek vitamin ve enerji deposudur.

 • Doğrudan tüketilmeye hazırdır.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Nasıl Tüketilebilir?


20 gr’lık paketler halinde paketlenmiş Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elmanızı kolaylıkla istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Günün her anı dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Ayrıca farklı ve özel tariflerinize ekleyerek onları daha da lezzetli ve besleyici hale getirebilirsiniz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Dört Mevsim Yanınızda!


Her an elinizin altında bulunabilen, çantanızda veya çekmecenizde mutlaka bulundurmanız gereken Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma ile yılın her anı taze elma yiyormuş hissini yaşarsınız.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen yerli meyvelerin daha uzun süre yüksek kalitede saklanabilmesi amacıyla üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.


Gelenekselden Geleceğe Doğal ve Sağlıklı Meyveler


Freeze dry teknolojisi ile katkısız ve doğal taze meyveleri her an elimizin altında bulundurabileceğimiz bir forma dönüştüren Pol’s kısa sürede büyüyüp bir dünya markası haline gelmiştir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.