Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş İncir 20 g

59,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı renklendirici ve koruyucu yoktur.
 • Yüksek oranda lif içerir.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş İncir (20 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş incir, %100 incir meyvesinin önce dondurulması sonra freeze dry teknolojisi ile kurutulmasıyla elde edilen katkısız, doğal meyve atıştırmalığıdır.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi


Freeze dry teknolojisi başlarda astronot gıdası üretmek amacıyla geliştirilmiş temelinde liyofilizasyon işlemi olan özel meyve kurutma tekniğidir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş incir üretiminde kullanılan freeze dry üretim teknolojisi sayesinde incirlerin aromaları, renkleri kokuları ve besin değerleri büyük oranda korunur.


Tamamen Katkısız & Tamamen Doğal Meyve Atıştırmalıkları!


Katkısız, koruyucu içermeyen, Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş incir atıştırmalıkları yediden yetmişe her kesim tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Denemeden bilemeyeceğiniz bu muhteşem lezzet ile hemen tanışarak atıştırmalık keyfinizi arttırabilir, sağlıklı ve doğal beslenmeyi garantileyebilirsiniz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş İncir Özellikleri


Hafif, sağlıklı, enerji ve vitamin dolu Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş incir özellikleri; • 20 g’lık bariyerli özel ambalajı ile tüketicilerine sunulur.

 • Aroması, rengi, kokusu, fiziksel özellikleri büyük oranda korunur.

 • Sodyum, potasyum, magnezyum mineralleri açısından zengindir.

 • C, B3, B6, B2, K vitaminlerini içerir ve aynı zamanda iyi bir lif kaynağıdır.

 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz.

 • Gluten içermez.

 • İlave şeker içermez.

 • Vegan beslenmeye uygundur.

 • Ambalajı açılmadan serin ve kuru yerde uzun süre saklanabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş İncir Üretimi & Pol’s Freeze Dry Teknolojisi


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş incir üretimi freeze dry teknolojisi ile sağlanır. Liyofilizasyon işlemine dayanan freeze dry teknolojisi ile ön işlem basamaklarından geçmiş ve direkt tüketime hazırlanmış incirler önce IQF (Individual Quick Freezing) teknolojisi ile dondurulur. Ardından freeze dry kabinlerinde kurutulur ve kıtır, enfes lezzetlere dönüşür.


Sağlıklı Üretim Teknolojisi Freeze Dry


Freeze dry teknolojisi ile üretilen meyveler kendilerine has özelliklerini büyük oranda korurlar. Ağırlık olarak hafifleyen freeze dried meyveler pratik ve bariyerli ambalajında, ambalajı açılmadan uzun süre boyunca bozulmadan saklanabilir. Yüksek besin ve mineral değerleri ile günün her anı tüketilebilir katkısız, şeker ilavesiz, sağlıklı, doğal ve masum atıştırmalıklardır.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş İncir Nasıl Tüketilir?


Günün Her Saatinde Yanınızda!


Muhteşem çıtırlık, enfes lezzet ve iştah açıcı görünümü ile Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş incir her yaştan tüketici tarafından, günün herhangi bir anında atıştırmalık olarak doğrudan tüketilebilir. Dört mevsim taze meyve lezzetini yaşatan freeze dried inciri denedikten sonra diğer atıştırmalıklardan vazgeçeceksiniz.


Çeşitli Tarifleriniz İçin Doğal Tatlandırıcı Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş İncir


Katkısız, koruyucu içermeyen, şeker ilavesiz bu doğal ve sağlıklı incir meyvelerini dilerseniz pasta, kek, kurabiye tariflerinizde veya çeşitli tahıl gevreklerinizi zenginleştirirken kullanabilirsiniz.  Hammadde olarak freeze dried incir meyvesini doğrudan öğütülmüş olarak da kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, besleyicilik, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden beri sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s, sürdürülebilir kontrollü tarımı destekleyerek bu çerçevede yetiştirilmiş olan meyveleri kullanmayı temel gaye edinmiştir.


Sağlığını Önemsiyoruz!


İyi tarım uygulamaları ile yetiştirilen incir meyvelerini kullanan Pol’s kurulduğu günden beri tüketici sağlığını ön planda tutmuştur. Hala aynı anlayışla freeze dried meyve üretimi sağlayan Pol’s ürettiği hiçbir ürüne herhangi bir katkı maddesi veya şeker ilavesi yapmaz. Böylece güvenilir, kaliteli, doğal ve katkısız meyveleri sizlerle buluşturabilmenin haklı gururunu yaşar.