Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Kayısı 20 g

59,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı renklendirici ve koruyucu yoktur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Kayısı (20 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş kayısı, gün içerisinde doğrudan tüketebileceğiniz freeze dry teknolojisi ile üretilen meyve atıştırmalığıdır.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi


Üretiminde kullanılan freeze dry üretim teknolojisi sayesinde kayısıların aromaları, renkleri, kokuları ve besin değerleri büyük oranda korunur. Günün her anı sağlıklı atıştırmalık ihtiyacınızı Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş kayısı ile karşılayabilirsiniz.


Tamamen Katkısız ve Doğal Atıştırmalıklar!


Katkısız, koruyucu içermeyen, Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş kayısı istediğiniz her yere taşınabilir, bariyerli ambalajı sayesinde pratik bir şekilde açılıp kapatılabilir. Açılmamış ambalajında uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz bu mükemmel meyve aperatifinin üretiminde meyvenin kendisinden başka herhangi bir katkı maddesi veya ilave şeker kullanılmaz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Kayısı Özellikleri Nelerdir?


Hafif, sağlıklı, enerji ve vitamin dolu Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş kayısı özellikleri; • 20 g’lık bariyerli özel ambalajı ile tüketicilerine sunulur. 75 kcal’ye sahiptir.

 • Aroması, rengi, kokusu, fiziksel özellikleri büyük oranda korunur.

 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz.

 • Gluten içermez.

 • İlave şeker içermez.

 • Vegan beslenmeye uygundur.

 • Bariyerli ambalajında ambalajı açılmadan uzun süre saklanabilir.

 • A, C vitaminleri açısından zengindir.

 • Demir, potasyum, fosfor ve kalsiyum minerallerini içerir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Kayısı Üretimi & Pol’s Freeze Dry Teknolojisi


Tercihe göre farklı şekillerde tüketilebilen, lezzetli, sağlıklı ve iştah açıcı görünüme sahip Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş kayısı üretimi Pol’s freeze dry teknolojisi sayesinde maksimum kalitede, mükemmel lezzetiyle sizlere sunulur.


Neden Freeze Dry Teknolojisi?


Freeze dry teknolojisi başlarda astronotlar için sağlıklı, uzun süre dayanabilen gıdalar üretme amacıyla geliştirilmiş özel bir teknik olmasına rağmen günümüzde sağlıklı, katkı ve koruyucu içermeyen dayanıklı gıdalara yönelik ihtiyacın artmasıyla birlikte evlerimize kadar girmiştir. Temelde liyofilizasyon işlemine dayanan sağlıklı freeze dry teknolojisi IQF teknolojisi ile dondurulmuş meyvelerin freeze dry kabinlerinde kurutulması prensibine dayanır. Freeze dry ile üretilen meyveler kendilerine has niteliklerini büyük oranda korurlar.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Kayısı Tüketim Önerileri?


Yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş kayısı günün herhangi bir anında doğrudan atıştırmalık olarak tüketilebilir. Muhteşem lezzeti, enfes aroması ve çıtır çıtır formu ile ister çantanızda ister cebinizde rahatlıkla taşınabilen bu özel meyve aperatifi ile kendinizi daha dinç, mutlu ve enerjik hissedersiniz.


Günün Her Saatinde Yanınızda!


Katkısız, koruyucu içermeyen, şeker ilavesiz bu doğal ve sağlıklı freeze dried kayısıları pasta, kek, kokteyl hazırlarken veya çeşitli tahıl gevreklerinizi zenginleştirirken de kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, besleyicilik, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden beri sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s sürdürülebilir kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen meyveleri kullanmayı temel gaye edinmiştir.


Sürdürülebilir Sağlıklı Gıda Üretim ve Tüketimini Destekliyoruz!


Uzun yıllar boyunca freeze dried meyve üretim tecrübesi kazanan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi her zaman alanında en iyileri ile çalışarak en kaliteli ürünü ortaya çıkarmayı misyon edinmiştir. Pol’s kontrollü tarımı, sürdürülebilir sağlıklı gıda üretim ve tüketimini geçmişte olduğu gibi bugün de desteklemektedir ve ürettiği ürünleri dünya çapında sevk etmektedir.