Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Mısır 25 g

59,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı renklendirici ve koruyucu yoktur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Mısır (25 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş mısır, kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen tamamen yerli ve doğal mısırların freeze dry teknolojisi ile çıtır ve lezzetli atıştırmalıklara dönüştürülmesi ile elde edilen üründür.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi Nedir?


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş mısır üretiminde kullanılan freeze dry üretim teknolojisi temelde liyofilizasyon işlemine dayanır. IQF teknolojisi ile dondurulmuş olan meyvelerin freeze dry yöntemi ile kurutulması işlemleri çerçevesinde gerçekleştirilir.


Tamamen Doğal ve Tamamen Katkısız!


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş mısır üretiminde meyvenin kendisinden başka herhangi bir hammadde veya katkı maddeleri kullanılmaz. Kontrollü tarım uygulamaları çerçevesinde tamamen doğal koşullar altında yetiştirilen mısırlar freeze dry teknolojisi sayesinde dört mevsim sizinle.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Mısır Özellikleri Nelerdir?


Hafif, sağlıklı, enerji ve vitamin dolu Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş mısır özellikleri; • 25 g’lık bariyerli özel ambalajı ile tüketicilerine sunulur. 88 kcal’ye sahiptir.

 • Aroması, rengi, kokusu, fiziksel özellikleri optimum düzeyde korunur.

 • B1, B3, B5 ve C vitamini açısından zengindir.

 • Mısır ayrıca lif, fosfor ve magnezyum kaynağıdır.

 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz.

 • İlave şeker yoktur.

 • Gluten içermez.

 • Vegan beslenmeye uygundur.

 • Bariyerli ambalajında uzun süre saklanabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Mısır Üretimi & Pol’s Freeze Dry Teknolojisi


Mevsiminde hasadı yapılan doğal mısırlar Pol’s Freeze Fresh üretim tesisine uygun koşullar altında sevk edilir. Yıkama ve ayıklama yöntemlerinden geçirilen mısırlar koçanlarından ayrıştırılır ve yüksek kalitede taneler halinde dondurulur. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş mısır IQF teknolojisi ve freeze dry teknolojisinin gerektirdiği prensiplere göre üretilir.


Freeze Dry Teknolojisinin Avantajları


Pol’s Freeze Fresh üretim tesisinde kullanılan freeze dry teknolojisi sayesinde meyve veya meyve tanelerinin kendilerine has tatları, kokuları, aromaları, fiziksel yapıları ve besin değerleri büyük oranda  korunur. Ayrıca geleneksel yöntemlerle kurutulan meyvelere göre daha uzun yıllar dayanabilen kurutulmuş meyveler üretilir. Freeze dry teknolojisi sayesinde vazgeçilmez atıştırmalığınız olmaya aday Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş mısırı dilerseniz su ekleyerek rehidre edebilirsiniz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Mısır Tüketim Önerileri?


Dört mevsim, günün her anı taze meyve keyfini sizlere yaşatacak olan eşsiz lezzet Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş mısır doğrudan atıştırmalık olarak yediden yetmişe her kesim tarafından güvenle tüketilebilir.


Birbirinden Farklı Tariflerinizi Zenginleştirebilirsiniz!


Katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz bu doğal ve sağlıklı mısır meyvelerini dilerseniz pasta yaparken, kek pişirirken, kokteyl ya da komposto hazırlarken kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, besleyicilik, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden beri sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s sürdürülebilir kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen meyveleri kullanmayı temel gaye edinmiştir.


Sağlığınızı Önemsiyoruz!


Hızla değişen beslenme alışkanlıklarının yeni ve sağlıklı rotasını belirlemeyi temel gaye edinen Pol’s kurulduğu günden beri inovatif üretim anlayışını benimsemiştir. Bu doğrultuda Pol’s kontrollü tarım yöntemleri ile yetiştirilen meyveleri freeze dry teknolojisi ile dondurup kurutarak hem damaklarınızı şenlendiriyor hem de sağlığınızı desteklemeye yardımcı oluyor.