Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal 20 g

59,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı renklendirici ve koruyucu yoktur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal (20 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal, kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen taze ve doğal portakalların IQF (Individual Quick Freezing) ve freeze dry teknolojisi sayesinde çıtır çıtır atıştırmalıklara dönüştürülmüş formudur.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi ve Yeni Atıştırmalık Alternatifi


Üretiminde kullanılan freeze dry üretim teknolojisi sayesinde portakalların aromaları, renkleri kokuları ve besin değerleri büyük oranda korunur. Çıtır çıtır, taze lezzete maksimum düzeyde yakın Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal atıştırmalık keyfinizi arttırıp vazgeçilmeziniz olmaya şimdiden aday.


Tamamen Katkısız & Koruyucusuz!


Katkısız, koruyucusuz, Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal atıştırmalığınızı istediğiniz her yere taşıyabilir bariyerli ambalajını pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Ambalajı açıldığı zaman hemen tüketmek zorunda değilsiniz. Kapalı bir şekilde serin ve kuru yerde muhafaza edebilirsiniz. İçeriğinde meyvenin kendisinden başka şeker bulunmayan yeni nesil atıştırmalık Pol’s Freeze Fresh portakal size suçluluk hissettirmeyecek masum lezzetlerdir.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal Özellikleri Nelerdir?


Hafif, sağlıklı, enerji ve vitamin dolu Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal özellikleri; • 20 g’lık bariyerli özel ambalajı ile tüketicilerine sunulur. 64 kcal’ye sahiptir.

 • Aroması, rengi, kokusu, fiziksel özellikleri optimum düzeyde korunur.

 • C vitaminin yanı sıra A vitamini içerir.

 • Folik asit ve lifi kaynağıdır.

 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz.

 • İlave şeker yoktur.

 • Gluten içermez.

 • Vegan beslenmeye uygundur.

 • Bariyerli ambalajında uzun süre saklanabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal Üretiminde Pol’s Freeze Dry Teknolojisi


Tercihe göre farklı şekillerde tüketilebilen eğlenceli, lezzetli, sağlıklı ve iştah açıcı görünüme sahip Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal üretimi IQF ve  freeze dry teknoloji ile sağlanır. Freeze dry teknolojisi meyvelerin IQF teknolojisi ile dondurulmasının ardından freeze dry kabinlerinde kurutulmasına dayanır.


Sağlıklı Üretim Teknolojisi Freeze Dry


Bu teknoloji başlarda astronotlar için sağlıklı, uzun süre dayanabilen gıdalar üretme amacıyla geliştirilmiş özel bir tekniktir. İçerdiği suyu büyük oranda kaybeden %100 doğal Freeze dry portakal meyveleri çeşitli ürün kalitesi ve güvenliği testlerinden geçirildikten sonra 20 gr’lık bariyerli ambalajlarına doldurularak tüketicilerine sunulur.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal Nasıl Tüketilir?


Dört mevsim, günün her anı taze meyve keyfini sizlere yaşatacak olan alternatifsiz lezzet Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal doğrudan atıştırmalık olarak tüketilebilir.


Günün Her Saatinde Yanınızda!


Katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz bu doğal ve sağlıklı portakal meyvelerini dilerseniz pasta yaparken, kek pişirirken, aroma hazırlarken veya çeşitli tahıl gevreklerinizi zenginleştirirken kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, tazelik, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden beri sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s, sürdürülebilir kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen meyveleri değerlendirmeyi temel gaye edinmiştir.


Sağlığınız Bizim İçin Her Şeyden Daha Değerli!


Geleneksel meyve kurutma yöntemlerinden çok daha sağlıklı ve kaliteli sonuçlar elde etmeyi sağlayan freeze dry teknolojisi sayesinde hem lezzetli hem doğal hem de katkısız meyve cipsleri üretebiliyoruz. Yeni nesil atıştırmalık Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal ile kendinizi daha enerjik ve daha dinç hissedersiniz.