Pol’s Freeze Fresh Elmalı Muzlu Magic Mix 250 g

105,99

Stokta

Stok kodu: 267276278 Kategoriler:

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması (250 g)


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması, doğal meyvelerden üretilen pekmez, meyve tozları ve tahinin karıştırıldıktan sonra vakumlu kazanlarda kontrollü ısıl işlem altında pişirilerek üretilen sürülebilir kıvama sahip kahvaltılık tatlı alternatifidir. Yediden yetmişe her kesim tarafından güvenle tüketilen Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması tam bir enerji ve vitamin deposudur.


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması Özellikleri


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması kahvaltılık tatlı olarak tüketilse de günün her anı tüketime uygundur. Dünya çapında sağlıklı gıdalara karşı artan ilgi ve talep çerçevesinde geliştirilip üretimi sağlanan Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması özellikleri; • GDO içermez.

 • Renklendirici, koruyucu gibi katkı maddeleri içermez.

 • Özel cam kavanozunda kapağı açılmadan serin ve kuru yerde uzun süre muhafaza edilebilir.

 • Doğal meyvelerden üretilir.

 • Gluten, ilave şeker, laktoz ve türevlerini içermez.

 • Vegan tüketime uygundur.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması Üretimi


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması üretimi,  Pol’s üretim tesisinde modern teknoloji çerçevesinde geliştirilir. Kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen elmalardan üretilen elma pekmezi ve yine aynı şekilde üretimi sağlanan tahinin freeze dried meyve tozları ile buluşturulmasının ardından vakumlu kazanlara transfer edilmesi ile Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması üretimi başlar. Kontrollü ısıl işlem uygulanarak uygun kıvama gelene kadar pişirilen bu karışımın her aşaması uzman gıda mühendisleri tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Hijyenik ortamlarda el değmeden 250 gr’lık cam kavanozlara doldurulduktan sonra kapağı kapatılan Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması tüketiciyle buluşmaya hazır hale getirilmiş olur.


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması İçeriğinde Neler Bulunur?


GDO, gluten, tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu gibi sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi içermeyen Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması; • Doğal elma meyvelerinden üretilmiş elma pekmezi

 • Doğal susamdan elde edilen tahin

 • Doğal elma ve muz meyvelerinden üretilen freeze dried meyve tozları bulunur.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması Nasıl Tüketilir?


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması kahvaltılık tatlı alternatifi olarak yediden yetmişe her kesim tarafından beğenilerek güvenle tüketilir. Sağlık açısından oldukça yararlı olan Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması ayrıca pasta, bisküvi, tatlı çörek gibi çeşitli yiyeceklerin hazırlanmasında hammadde olarak kullanılabilir. Böylece hazırlanan ürünler hem daha lezzetli hem de daha besleyici hale gelirler.


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kremasının Sağlık Açısından Yararları Nelerdir?


Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması doğallığı ve muhteşem kıvamı ile çocukları, yetişkinleri ve ileri yaş düzeyindeki herkesi mest edecek, kahvaltılarda herkesin vazgeçilmezi olacak özel bir lezzettir. Doğal yöntemlerle yetiştirilen meyvelerden üretilen Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması; • Vitamin ve enerji deposudur.

 • Antioksidan özelliği sayesinde bağışıklığı destekler.

 • Kolesterolü dengelemeye yardımcı ek gıdadır.

 • Gün içeresinde enerjik hissettirir.

 • Kemik gelişimini destekleyici bir takviye gıda olarak kullanılabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.