Pol’s Freeze Fresh Fruit Mix 20 g

69,95

Stokta

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Fruit Mix (20 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ananas ,mango ,elma, dilim çilek ve muz iyi tarım yöntemleri ile yetiştirilen IQF (Individual Quick Freezing) ve freeze dry teknolojisi ile önce dondurulup sonra kurutulması ile elde edilen çıtır meyve atıştırmalığı alternatifidir.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi Nedir?

Freeze Dry Teknolojisi astronot gıdası üretmek amacıyla geliştirilen liyofilizasyon temelli özel bir kurutma tekniğidir. Bu teknoloji sayesinde kurutulan meyveler aroma, renk, koku ve besin değerleri neredeyse hiç kaybetmezler.


Geleneksel yöntemlere göre çok daha sağlıklı ve avantajlı freeze dry teknolojisi,  kullanılan özel bir tekniktir. Dalından kopartılmış bir meyvenin maksimum düzeyde korunması ve bu meyvelerin dört mevsim erişilebilir olması kontrollü tarım ve freeze dry teknolojisinin getirileridir.


Sağlıklı Üretim Teknolojisi Freeze DryFreeze dry teknolojisi başlarda astronotlar için sağlıklı, uzun süre dayanabilen gıdalar üretme amacıyla geliştirilmiş özel bir tekniktir. %100 doğal meyveleri ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonra freeze dry fırınlarında kurutulur ve çeşitli ürün kalitesi testlerinden geçirildikten sonra 20 gr’lık bariyerli ambalajlarına doldurularak tüketicilerine sunulur.


 


Farklı Tariflerinize Benzersiz Lezzet Katabilmenin Yolu!


Katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz doğal ve sağlıklı böğürtlen meyve atıştırmalıklarını dilerseniz pasta yaparken, kek pişirirken, aromalı içecekler hazırlarken veya çeşitli tahıl gevreklerinizi zenginleştirirken kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, tazelik, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Üretim Tesisi

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s, sürdürülebilir kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen meyveleri değerlendirmeyi temel gaye edinmiştir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.