Pol’s Freeze Fresh Magic Ball Böğürtlenli Elma Topları 16 gr

59,95 41,97

Stokta


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlenli Elma Topları (16 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlenli elma topları , kontrollü tarım uygulaması ile yetiştirilen böğürtlenlerin ve elmaların önce dondurulması sonra freeze dry teknolojisi ile kurutulması sonucu elde edilmektedir.


Freeze Dry Üretim Teknolojisi


Freeze dry üretim teknolojisi ile üretilen böğürtlenlerin aromaları, renkleri, kokuları ve besin değerleri büyük oranda korunur. Günün her anı sağlıklı atıştırmalık ihtiyacınızı Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş ahududulu elma  topları ile karşılayabilirsiniz.


Tamamen Katkısız!


Katkısız ve koruyucu içermeyen, Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlenli elma topları istediğiniz her yere taşıyabilir ve bariyerli ambalajını pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Ambalajı açılmadan serin ve kuru yerde muhafaza edebilirsiniz.


Pol’s Freeze Dry Teknolojisi


Tercihe göre farklı şekillerde tüketilebilen eğlenceli, lezzetli, sağlıklı ve iştah açıcı görünüme sahip Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlenli elma freeze dry teknolojisi ile üretilir.


Sağlıklı Üretim Teknolojisi Freeze Dry


Freeze dry, NASA’nın astronotlar için uzay yolculukları sırasında sağlıklı, uzun süre dayanabilen gıdalar tüketebilmeleri amacıyla geliştirilmiş özel bir teknolojidir. Temelde liyofilizasyon işlemine dayanan %100 sağlıklı üretim teknolojisi freeze dry tekniği ile mevsiminde hasat edilmiş olan böğürtlen ve elmalar freeze dry kabinlerinde çeşitli kalite testlerinden geçirildikten sonra 16  g’lık bariyerli ambalajlarına doldurularak tüketicilerine sunulur. Meyvelerin tat, koku, renk ve besin değerlerini koruma da en ideal yöntem olan freeze dry teknolojisi ile dört mevsim dilediğiniz meyveyi mevsiminde tüketiyormuş hissi yaşarsınız.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlenli Elma Topları Tüketim Önerileri?


Dört mevsim, günün her anı taze meyve keyfini sizlere yaşatacak olan eşsiz lezzete sahip Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlenli elma doğrudan atıştırmalık olarak tüketilebilir.


Günün Her Saatinde Yanınızda!


Katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz bu doğal ve sağlıklı çilekleri dilerseniz pasta yaparken, kek pişirirken, bitki çayı yaparken, aromalı sular hazırlarken, yulaf ve tahıl gevreklerinizde kullanabilirsiniz. Tercihi tamamen sizin damak zevkinize bırakıyoruz. Lezzet, koku, doğallık ve sağlığı biz garanti ediyoruz.


Pol’s Freeze Fresh Üretim Tesisi


Pol’s Freeze Fresh üretim tesisi Ermenek’te faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana sizleri ve sağlığınızı önemseyen Pol’s, sürdürülebilir kontrollü tarım uygulamalarıyla yetiştirilen meyveleri kullanmayı misyon edinmiştir.
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.