Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması 250 g

59,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı maddesi, renklendirici ve koruyucu içermez.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Glutensizdir.
 • GDO içermez.

Stokta yok

Stok kodu: 6500001 Kategoriler:

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması (250 g)

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması doğal elma suyu, tahin ve freeze dried meyve tozlarını bir araya getirerek üretimini sağladığımız sürülebilir kıvama sahip kahvaltılık tatlı alternatifidir.

İyi Tarım Yöntemleri ile Yetiştirilen Hammaddeleri Kullandık!

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması içeriğinde kullanılan doğal hammaddeler dışında herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Hatta iyi tarım yöntemi ile yetiştirilen meyve ve diğer ürünler pestisit riski taşımazlar. Böylece güvenle tüketebileceğiniz Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kremasının tutkunu haline geleceksiniz.

Lezzeti ve Kıvamı Sizi ve Sevdiklerinizi Mutlu Edecek!

Freeze dry meyve tozları, elma suyu ve tahinin bu mükemmel uyumu sayesinde enfes lezzetlere ve muhteşem kıvama dönüşüyor. Damak çatlatan muhteşem meyve kremalarımız sizin ve sevdiklerinizin gün içerisinde daha enerjik ve daha mutlu olmasını sağlıyor.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kremasının Özellikleri Nelerdir?

Yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kremasının özellikleri;

 • Renklendirici, koruyucu veya tatlandırıcı gibi katkı maddeleri içermez.
 • Gluten, glikoz veya türevleri içeriğinde yer almaz.
 • 250 g cam kavanozunda ambalajlanmış olarak tüketime sunulur.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Yüksek vitamin, enerji ve lif kaynağıdır.
 • Homojen ve sürülebilir kıvama sahiptir.
 • Omega 3 ve Omega 6 zenginidir.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması İçeriği Nelerden Oluşur?

Hijyenik ve modern üretim teknolojisine sahip Pol’s Freeze Fresh krema üretim tesisimizde üretimini sağladığımız Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kreması içeriğinde; doğal elma suyu, doğal susamlardan elde ettiğimiz tahin, freeze dried elma ve muz bulunmaktadır.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması Üretimi

Freeze dry teknolojisi ile elde ettiğimiz elma ve muz tozlarını elma suyu ve tahin ile bir araya getirerek sürülebilir kıvama getirdiğimiz bu kremalarımızı 250 g’lık cam kavanozlarda ambalajlayarak tüketicilerine sunuyoruz.

Sağlığınız Bizim için Kıymetli!

Pekmez, tahin ve freeze dried meyve tozları üretiminde sağlığınıza zarar verebilecek herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz. Üretimde kullandığımız yöntem ve teknikler sayesinde meyvelerin kendilerine has tüm niteliklerini büyük oranda saklamalarına yardımcı oluyoruz. Gün içerisinde sağlıklı beslenmeniz ve beslenme alışkanlıklarınızı doğaldan yana evirmeniz için muhteşem krema alternatifleri sunuyoruz.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kreması Nasıl Tüketilir?

Kahvaltı masalarınızın baş tacı olmaya hazır Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kremasını doğrudan ekmek dilimlerinize sürerek tüketebilirsiniz. Ayrıca çeşitli özel tarifleriniz için hammadde olarak kullandığınızda bu görevi optimum seviyede yerine getirecektir. Kurabiye, tatlı, kek ve daha pek çok tarifinizi Pol’s Freeze Fresh Magic Mix meyve krema çeşitleri ile zenginleştirebilirsiniz. Sağlık açısından da pek çok yararı bulunan Pol’s Freeze Fresh Magic Mix meyve kremaları ile kahvaltı alışkanlıklarınız değişecek.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Elma ve Muzlu Doğal Meyve Kremasının Faydaları Nelerdir?

Doğal ve katkısız Pol’s Freeze Fresh Magic Mix elma ve muzlu doğal meyve kremasının faydaları;

 • Antioksidan özelliği sayesinde bağışıklığı destekler.
 • Gün içerisinde dinç ve enerjik hissettirir.
 • Kemik gelişimini destekler.
 • Kolesterol dengesini sağlamaya yardımcı olur.
 • Kalsiyum, magnezyum ve potasyum açısından zengindir.

Pol’s Üretim Tesisi

Yerli ve doğal meyvelerin sağlıklı formlara dönüştürülmesi amacıyla Ermenek’te kurulan Pol’s üretim tesisi her zaman yeniliklere ve gelişmelere karşı açık olmuştur. Tüketici veya kullanıcı spesifikasyonları ile üretim teknolojileri bazında yapmış olduğu ar-ge çalışmaları neticesinde sürekli kendini güncelleyen Pol’s hiçbir zaman kaliteden ve doğallıktan ödün vermeden yoluna devam ederek bugün dünya çapında hizmet veren bir marka haline gelmiştir.