Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Yaban Mersini ve Çilekli Doğal Meyve Kreması 250 g

59,95

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı maddesi, renklendirici ve koruyucu içermez.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Glutensizdir.
 • GDO içermez.

Stokta yok

Stok kodu: 6500003 Kategoriler:

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Yaban Mersini ve Çilekli Doğal Meyve

Kreması (250 g)

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix yaban mersini ve çilekli doğal meyve kreması; doğal elma suyu, tahin ve freeze dried meyve tozlarının bir araya getirildikten sonra sürülebilir kıvama getirilen kahvaltılık tatlı alternatifidir.

Doğal ve Katkısız!

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix yaban mersini ve çilekli doğal meyve kremasının içeriğinde gluten türevi veya katkı maddesi bulunmaz. Kahvaltı masalarınıza konuk edeceğiniz bu mükemmel lezzet sizin ve sevdiklerinizin vazgeçilmezi olacak.

Enfes Lezzet ve Muhteşem Kıvama Sahipler!

Freeze dry meyve tozları, elma suyu ve tahinin bu mükemmel uyumu enfes lezzetlere ve muhteşem kıvama dönüşüyor. Çıtır gevrek ekmek dilimlerinizi Pol’s Freeze Fresh Magic Mix yaban mersini ve çilekli doğal meyve kreması ile şenlendirip damaklarınıza bu eşsiz deneyimi yaşatabilirsiniz.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Yaban Mersini ve Çilekli Doğal Meyve Kreması Özellikleri

İyi tarım yöntemleri ile yetiştirilen elma ve susamlardan elde edilen doğal içeriğe sahip elma suyu ve tahin freeze dry meyve tozları ile zenginleştirilerek yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan kahvaltılık tatlı lezzetlere dönüşüyor. Denedikten sonra asla vazgeçemeyeceğiniz Pol’s Freeze Fresh Magic Mix yaban mersini ve çilekli doğal meyve kreması özellikleri;

 • Renklendirici, koruyucu veya tatlandırıcı gibi katkı maddeleri içermez.
 • Gluten, glikoz veya türevleri içeriğinde yer almaz.
 • 250 g cam kavanozunda ambalajlanmış olarak tüketime sunulur.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Yüksek vitamin, enerji ve lif kaynağıdır.
 • Homojen ve sürülebilir kıvama sahiptir.
 • Omega 3 ve Omega 6 zenginidir.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Yaban Mersini ve Çilekli Doğal Meyve Kreması İçeriği

Hijyenik ve modern üretim teknolojisine sahip tesisimizde üretimini sağladığımız Pol’s Freeze Fresh Magic Mix yaban mersini ve çilekli doğal meyve kreması içeriğinde doğal elma suyu, doğal tahin, mevsiminde toplanan yaban mersini ve çilek bulunmaktadır.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Yaban Mersini ve Çilekli Doğal Meyve Kreması Üretimi

Freeze dry teknolojisi ile elde ettiğimiz elma, çilek ve yaban mersini tozlarını elma suyu ve tahin ile bir araya getirerek hazırlıyoruz. Sürülebilir kıvama getirdiğimiz kremalarımızı uygun şekilde ambalajlayarak sizler için tüketime hazır hale getiriyoruz.

Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Tahin ve freeze dried meyve üretiminde sağlığınıza zarar verebilecek herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz. Üretimde kullandığımız yöntem ve teknikler sayesinde meyvelerin kendilerine has tüm niteliklerini büyük oranda saklamalarına yardımcı oluyor, gün içerisinde sağlıklı beslenmenize ve beslenme alışkanlıklarınızı doğaldan yana evirmenize katkı sağlıyoruz.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Yaban Mersini ve Çilekli Doğal Meyve Kreması Nasıl Tüketilir?

Kahvaltı masalarınızın baş tacı olmaya hazır Pol’s Freeze Fresh Magic Mix yaban mersini ve çilekli doğal meyve kremasını ekmek dilimlerinize sürerek tüketebilirsiniz. Ayrıca çeşitli özel tarifleriniz için kullandığınızda bu görevi optimum seviyede yerine getirecektir. Kurabiye, tatlı, kek ve daha pek çok tarifinizi Pol’s Freeze Fresh Magic Mix alternatifleri ile zenginleştirebilirsiniz. Sağlık açısından da pek çok yararı bulunan Pol’s Freeze Fresh Magic Mix meyve kreması ile kahvaltı alışkanlıklarınız değişecek hatta günün herhangi bir anında tatlı kaçamak bir atıştırmalık için tek alternatifiniz haline gelecek.

Pol’s Freeze Fresh Magic Mix Yaban Mersini ve Çilekli Doğal Meyve Kremasının Faydaları Nelerdir?

İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi, şeker veya türevlerini barındırmayan bu muhteşem lezzetin sağlık açısından faydaları;

 • Antioksidan özelliği sayesinde bağışıklığı destekler.
 • Gün içerisinde dinç ve enerjik hissettirir.
 • Kemik gelişimini destekler.
 • Kolesterol dengesini sağlamaya yardımcı olur.
 • Kalsiyum, magnezyum ve potasyum açısından zengindir.

Pol’s Üretim Tesisi

Yerli ve doğal meyvelerin sağlıklı formlara dönüştürülmesi amacıyla Ermenek’te kurulan Pol’s üretim tesisi her zaman yeniliklere ve gelişmelere karşı açık olmuştur. Tüketici veya kullanıcı spesifikasyonları ile üretim teknolojileri bazında yapmış olduğu ar-ge çalışmaları neticesinde sürekli kendini güncelleyen Pol’s hiçbir zaman kaliteden ve doğallıktan ödün vermeden yoluna devam ederek bugün dünya çapında hizmet veren bir marka haline gelmiştir.