Pol’s Freeze Fresh Muz 20 g

59,95 41,97

Stokta

Stok kodu: 5500242 Kategoriler:

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz (20 g)


Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz, Freeze Dry teknolojisi kullanılarak kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen yeterli olgunluğa gelmiş muzlardan üretilen sağlıklı, besleyici, pratik ve hafif atıştırmalıktır. 20 gramlık bariyerli özel paketlerde tüketiciye sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz üretiminde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz Özellikleri


Modern Freeze Dry teknolojisi ile üretilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz içerisinde yer alan meyveler yüksek oranda fiziksel doku ve kendine has nitelikleri bakımından korunmuş haldedir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz özellikleri;


·         Muz kendine has tadı, kokusu, rengi ve besin değerleri büyük oranda korunur.


·         Doğal meyvelerden üretilir.


·         Vegan beslenmeye uygundur.


·         Gluten, ilave ve rafine şeker içermez.


·         Antioksidan açısından zengindir ve doğal lif kaynağıdır.


·         Serin ve kuru yerde ambalajı açılmadan uzun süre saklanabilir.


 


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz Üretimi ve Freeze Dry Teknolojisi


Başlangıçta astronotlar için sağlıklı ve uzun süre dayanabilen gıdaların üretilebilmesi amacıyla NASA tarafından geliştirilen Freeze Dry teknolojisi ile günümüzde rutin yaşam içerisinde gönül rahatlığı ile tüketilebilecek sebze ve meyvelerin üretimi sağlanmaktadır. Freeze dry teknolojisi meyvelerin renklerinin, tatlarının, kokularının ve besin değerlerinin neredeyse tamamını koruma altına alır. Mevsiminde hasat edilen doğal muz meyveleri Pol’s üretim tesisine getirildikten sonra, ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonrasında Freeze Dry kabinlerinde kalite standartları çerçevesinde kurutulur. Freeze Dry yöntemi ile kurutulan meyveler özel bariyerli ambalajlarına konularak tüketiciye sunulur. Bu nefis Pol’s Freeze Fresh atıştırmalıkları geniş kullanım alanının yanı sıra uzun raf ömrü ile son derece cezbedicidir.


Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Muz Kullanımı


20 gramlık özel bariyerli ambalajlarında tüketicilerine sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz doğrudan günün her anında her yaş kesimi tarafından tüketilebilir. Aynı zamanda muhteşem tadı, canlı rengi, kaliteli fiziksel formu ve yüksek besin değerleri ile Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz çeşitli tariflerinizi renklendirmek, zenginleştirmek ve tatlandırmak için kullanabileceğiniz pratik bir alternatiftir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş muz pasta, dondurma, smoothie, müsli, yoğurt, süt, kokteyl ve daha pek çok ürüne eklenerek de tüketilebilir.


 


 


Besin ve Besin Öğeleri


 Besin ve Besin Öğeleri


100 g için


Enerji (kj/kcal)


1617/380


Yağ


0


Doymuş Yağ (g)


0


Karbonhidrat (g)


92


Şekerler (g)


18


Lif (g)


2,6


Protein (g)


4,2


Tuz (g)


0,3

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.