17 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Dondurularak Kurutulmuş Meyveler

Dondurularak kurutulmuş meyveler, mevsiminde yetiştirilen taze meyvelerin freeze dry teknolojisi çerçevesinde önce dondurulması ardından kurutulması ile elde edilen çıtır forma sahip hafif meyve atıştırmalıklarıdır. Dondurularak kurutulmuş meyvelerin renkleri, aromaları, kokuları ve besin değerleri taze meyvelere maksimum düzeyde yakındır. Pol’s, dondurularak kurutulmuş meyveler konusunda her damak zevkine uygun geniş seçenek yelpazesi sunar.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyveler Taze Meyveler Kadar Lezzetli ve Sağlıklı! 

Siz ve sevdikleriniz için hazırlanmış günün her anı gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyveler, atıştırmalık alışkanlıklarınızı değiştirir. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir katkı maddesi içermeyen Pol’s Freeze Fresh meyve atıştırmalıkları doğallığı keşfetmenizi sağlayacak muhteşem lezzete sahipler.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Meyve Atıştırmalıkları Her Yerde Sizinle! 

Okulda, evde, işte, sporda, uzun yolculuklarda kısacası günün her anı tüketilebilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyve alternatifleri oldukça besleyici ve doyurucudur. Hafif yapıları sayesinde çantada veya cepte kolaylıkla taşınabilir. Taze meyve keyfini dört mevsim yaşatan birbirinden lezzetli Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş meyveler her yaş grubu tarafından güvenle tüketilir.

Alışveriş Sepeti