Pol’sGurme Mini Reçeller 7 x 40 g

189,95

Stokta

Stok kodu: 9200001 Kategoriler:

Pol’sGurme 7x 40 g Reçeller Nedir?


Pol’sGurme sağlıklı ve doğal nar, çilek ,vişne ,kayısı, ayva, incir, portakal reçeli, doğal  meyveler ile  chia tohumu, hurma suyu ve limon suyu karışımından elde edilen hafif akışkan kıvama sahip kahvaltılık tatlı alternatifidir. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulundurmaz.


Pol’sGurme Sağlıklı ve Doğal Pol’sGurme Reçeli Üretimi Nasıl Gerçekleştirilir?


Kontrollü tarım uygulamalarıyla üretimi sağlanan meyveler özenle hasat edilir ve Pol’s üretim tesisine uygun koşullarda transfer edilir. Yıkanıp temizlenen meyveler kabuklarından arındırılarak chia tohumu, hurma suyu ve limon suyuyla birlikte kalite standartlarına uygun olarak işlenir. İçeriğinde temel ana malzemelerinden başka herhangi bir katkı maddesi eklenmeden vakum teknolojisi ile hazırlanan Pol’sGurme sağlıklı ve doğal reçeller belirli bir miktarda soğutulup dinlendirildikten sonra dolum tanklarına transfer edilir.


Pol’sGurme Sağlıklı ve Doğal Reçellerin Üretiminde Neden Vakum Teknolojisi Kullanılır?


Endüstriyel reçel üretiminde kullanılan farklı metotlardan en güvenilir ve en sağlıklı olanı vakum teknolojisidir. Ayrıca çeşitli avantajlara sahip vakum teknolojisi Pol’sGurme sağlıklı ve doğal reçel üretiminde tercih edilen modern yöntemdir.


Pol’sGurme Sağlıklı ve Doğal Reçeller Nasıl Tüketilir?


Her yaş kesimi tarafından büyük beğeni toplayan Pol’sGurme sağlıklı ve doğal reçeller kahvaltılık tatlı olarak tüketilir. Kızarmış ekmek dilimlerini tadı, rengi ve besin değerleri ile zenginleştiren Pol’sGurme sağlıklı ve doğal reçeller aynı zamanda pasta, kek, kurabiye gibi çeşitli ürünlerin hazırlanmasında da hammadde olarak kullanılabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.